Angel Vivaldi Andy James 2 3.10.17

Knock Out Productions prezentuje dwa koncerty na trasie „The Wave Of Synergy Tour” z udziałem Angela Vivaldiego i Andy’ego Jamesa.

Dwójka wirtuozów gitary przyjedzie do Polski promować swoje najnowsze wydawnictwa. Angel Vivaldi zaprezentuje się z materiałem znanym z „The Speed of Dark: Revisited”, natomiast koncertowy set Andy’ego Jamesa z pewnością zdominują niebanalne kompozycję pochodzące z wydanego w tym roku „Exodus”.

Angel Vivaldi oraz Andy James wystąpią na dwóch koncertach w Polsce. Zapraszamy 2 października do krakowskiego klubu Zaścianek oraz dzień później 3 października do warszawskiego Pogłosu.

Bilety już teraz dostępne na: www.knockoutprod.net/sklep.


ANGEL VIVALDI (USA) progresywny metal, instrumentalny rock, neoklasyczny metal:
Proste skojarzenie podpowiada, że jeśli ktoś nosi nazwisko Vivaldi, kariera muzyczna jest mu pisana. Ale urodzony 32 lata temu w New Jersey, czyli w stanie, z którego pochodzą Bon Jovi, Bruce Springsteen czy Skid Row, Angel Vivaldi był wręcz zniechęcany przez rodzinę do podążania muzyczną drogą. Na szczęście był uparty, pracowity i postawił na swoim. Sam nauczył się grać na gitarze, mając za największy wzór Kurta Cobaina, a po nim Yngwiego Malmsteena, Erica Johnsona i Dave'a Mustaine'a z Megadeth. Angel nie narzeka, jaki to ten biznes muzyczny jest zły i nie daje zarobić. Sam jest swoim wydawcą i na koncie ma parę udanych albumów. Pochwalić się też może trasą w roli suportu Gusa G. Pracuje dużo, ciężko i lubi to. Poza tym Vivaldi to człowiek zaangażowany społecznie i charytatywnie. Sam będąc gejem, wspiera środowiska gejowskie. Po ataku na klub gejowski na Florydzie zbierał pieniądze na pomoc rodzinom ofiar. Pomógł też zebrać fundusze, chociażby dla chorych na nieuleczalną chorobę, jaką jest stwardnienie zanikowe boczne (ALS). Regularnie praktykuje medytację. Nadarza się okazja do podziwiania nie tylko gitarowego wirtuoza, lecz również bardzo wartościowego człowieka. PS Obejrzyjcie teledyski Angela, naprawdę warto!
Sprawdź, jeśli lubisz: Steve Vai, Eric Johnson, Megadeth, Nirvana, Yngwie Malmsteen…
http://www.angelvivaldiofficial.com
https://www.facebook.com/angelvivaldi
https://www.youtube.com/watch?v=qFWoIyqSjlA

ANDY JAMES (Wielka Brytania) hard rock, heavy metal:
Muzyk i jednocześnie nauczyciel gry na gitarze. Fani melodyjnego death metalu i metalcore'a znają Andy'ego Jamesa z kapeli Sacred Mother Tongue, która parę lat temu dokonała żywota. Wielbiciele gitarowego wymiatania w stylu hardrockowym i heavymetalowym znają Anglika zapewne z kilku niezwykle udanych płyt solowych. Kilka tygodni temu, w maju 2017 roku, ukazał się kolejny studyjny album Andy'ego, zatytułowany "Exodus". Szef i pomysłodawca Andy James Guitar Academy będzie go promować na dwóch koncertach w naszym kraju. Dlaczego warto się na nie wybrać? Przede wszystkim dlatego, że zarówno James, jak i towarzyszący mu na trasie Angel Vivaldi to nie tylko gitarowi wirtuozi, lecz również świetni kompozytorzy, umiejący opowiadać ciekawe historie dźwiękami. A to potrafią tylko muzycy wybitni.
Sprawdź, jeśli lubisz: Paul Gilbert, Steve Vai, Alex Skolnick i Eric Peterson (Testament), Joe Satriani, Richie Kotzen, Zakk Wylde, Eddie Van Halen, Slash, Animals As Leaders…
https://andyjamesguitaracademy.com
https://www.facebook.com/AndyJamesOfficial
https://www.youtube.com/watch?v=LP8VmRP0pWA


Zagrają:

ANGEL VIVALDI (USA) progresywny metal, instrumentalny rock, neoklasyczny metal
ANDY JAMES (Wielka Brytania) hard rock, heavy metal
+
Support   


Kiedy: 2 października (poniedziałek) 2017
Gdzie: Kraków @ Zaścianek, ul. Rostafińskiego 4
Bilety: 65 zł – przedsprzedaż, 75 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Kiedy: 3 października (wtorek) 2017
Gdzie: Warszawa @ Pogłos, ul. Burakowska 12
Bilety: 65 zł – przedsprzedaż, 75 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Bilety dostępne na www.knockoutprod.net/sklep (druki kolekcjonerskie)


Zaprasza
Knock Out Productions                                      
http://www.knockoutprod.net
https://www.facebook.com/productions.knock.out
https://www.instagram.com/knockoutprod