Amarok The POKS baner
Zapraszamy na niezapomniany wieczór pełen klimatycznej muzyki rockowej!
Mamy przyjemność zaprosić Was na koncert zespołu Amarok, który odbędzie się 9 czerwca w Gminnym Ośrodku Kultury w Kłodawie (k. Gorzowa Wielkopolskiego)
Amarok to zespół, który w swojej twórczości łączy energię rocka z niezwykłą melodyjnością. Ich muzyka porusza, inspiruje i wprowadza w niesamowity nastrój. Nowatorskie techniki i łączenie najlepszych elementów różnych gatunków muzycznych to znak rozpoznawczy warszawskiej formacji. Ich teksty są nasycone ukrytym sensem i przesłaniami, a ciekawe muzyczne motywy czarują i przyciągają zarówno starych, jak i nowych fanów.
Na scenie jako support tego wydarzenia wystąpi krakowski zespół The POKS. To utalentowana grupa muzyczna, która tworzy rock alternatywny inspirowany brytyjską sceną indie oraz islandzkim post-rockiem. Zespół będzie promował swój najnowszy krążek „Ja Człowiek” wydany przez OSKAR Records!

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji! Bilety w przedsprzedaży kosztują 49 zł, a w dniu koncertu cena wynosić będzie 59 zł.

Bilety dostępne na:
bilety24: https://www.bilety24.pl/koncert/1075-amarok-support-the-poks-90367?id=488213&fbclid=IwAR26fSuhVPgDxfEfQero8Wy-JhOPFZ7d__qi-659NiPAW1ciAoU_o9NY8bc