274699878 4894494173967167 1655809511274117186 n
Drodzy Słuchacze ProRadia!
Radio bez odbiorców nie ma racji bytu – dlatego dziękujemy Wam za to, że codziennie jesteście z nami! Do tej pory udawało nam się utrzymać radio tak aby grać wyłącznie dla naszej i Waszej przyjemności – uznaliśmy jednak, że pora zrobić kolejny krok, który nie tylko pozwoli nam dalej istnieć, ale i rozwinąć naszą działalność, a tego nie możemy zrobić bez wsparcia z Waszej strony.
Mamy już wspaniałą redakcję – bez wątpienia najlepszą w rockowych stacjach internetowych. Mamy tradycję sięgającą 14 lat grania w sieci. Mamy grono wiernych słuchaczy. Nie zmarnujmy tego.
Dlatego też prosimy Was abyście zostali naszymi patronami i razem z nami współtworzyli ten nasz mały muzyczny i magiczny świat. Aby ProRadio mogło nadal istnieć potrzebujemy wsparcia w wysokości 500 zł miesięcznie. Każda kwota powyżej to zapewnienie możliwości rozwoju naszej stacji – możliwość prezentowania podcastów i audycji specjalnych, nowa oprawa muzyczna, strona internetowa, transmisje wydarzeń na żywo. Jak już wiesz pomysłów nam nie zabraknie.
Co możesz zrobić? Wiemy, że czasy mamy trudne, ale jeśli uznasz, że w Twoim budżecie znajdzie się parę groszy w formie comiesięcznej dotacji dla ProRadia – wejdź na stronę Patronite – https://patronite.pl/Pro-radio i zadeklaruj swoje wsparcie. Co miesiąc otrzymamy od Ciebie cenne wsparcie i dzięki temu nadal będziemy mogli cieszyć się radiem.
Ile trzeba wpłacić? Każda złotówka jest dziś dla nas niezwykle cenna – więc sam zadecyduj. Przygotowaliśmy trzy progi wsparcia do wyboru – 10, 20 i 50 zł. Każdy z naszych patronów może liczyć na drobne nagrody – w zależności od wysokości wsparcia – szczegóły znajdziesz w naszym opisie w Patronite.
A co jeśli nie możesz nas wspierać pieniędzmi? Nic nie szkodzi! Pomyśl jak inaczej możesz pomóc. Może zachęcisz innych do wspierania nas – udostępniając nasze materiały? Przecież wszystkim nam zależy żeby ProRadio mogło trwać nadal i grać przynajmniej kolejne 14 lat!.
Pomożecie?