David Cross Band z Johnem Mitchellem
Z radością ogłaszamy, że zespół David Cross Band powitał nowego wokalistę i gitarzystę - Johna Mitchella, cenionego artystę o znakomitym muzycznym dorobku. John Mitchell to niekwestionowany talent, znany przede wszystkim ze swoich wybitnych występów w zespołach takich jak It Bites, Frost*, Arena oraz Lonely Robot. Zmiana w składzie zespołu David Cross Band to wyjątkowe wydarzenie, które przyniesie nową jakość i świeże spojrzenie na muzyczną twórczość grupy. John Mitchell, jako doświadczony wokalista i zdolny gitarzysta, wprowadzi niepowtarzalny element do brzmienia zespołu, który z pewnością zaskoczy i zafascynuje fanów.
David Cross, lider zespołu, wyraził swoje podekscytowanie nowym etapem w historii zespołu, podkreślając, jak bardzo docenia talent i doświadczenie Johna Mitchella. Nowa energia i kreatywność, jakie John wnosi do zespołu, obiecują fascynujące muzyczne doznania w nadchodzących projektach David Cross Band.

DavidCrossBand plakat

David Cross Band w nowym składzie pojawi się w Polsce już w lutym. Na trasie obejmującej Katowice, Wrocław, Poznań, Bydgoszcz i Warszawę zespół zaprezentuje materiał z płyty formacji King Crimson - "Larks's Tongues In Aspic", od wydania której minęło niedawno pięćdziesiąt lat!
ART MUZA
DAVID CROSS BAND - trasa ,,Larks' Toungues in Aspic at 50''
21.02.2024 godz. 19.00 - Katowice, Kinoteatr Rialto
22.02.2024 godz. 19.00 - Wrocław, Sala koncertowa Radia Wrocław
23.02.2024 godz. 19.00 - Poznań, Centrum Kultury Zamek
24.02.2024 godz. 19.00 - Bydgoszcz, Kuźnia
25.02.2024 godz. 19.00 - Warszawa, Hybrydy