f89f4e300a9ee8525ea603f8a59af69cdfb72014d9635e1144035cbd6749ae37
Antimatter nie trzeba przedstawiać polskim fanom progressive, darkwave i art rocka. Po raz ostatni Anglicy, opisywani na Wyspach Brytyjskich jako „najsmutniejszy zespół świata,” odwiedzili Polskę w 2019 r.. Teraz Antimatter powraca, aby zagrać 4 koncerty oraz przedstawić nową płytę „A Profusion Of Thought”! Premiera płyty już 18 listopaa br. ! Album "A Profusion Of Thought" już jest dostępny w przedsprzedaży na IndependentMusicMarket.com!

Zespół wystąpi:
19.11 w Poznaniu (2progi)
20.11 w Krakowie (Zaścianek)
21.11 w Warszawie (Remont)
22.11 w Brześciu Kujawskim (BCKiH Wahadło)

Antimatter na trasie po Polsce towarzyszyć będzie polski zespół Retrospective, który podczas koncertów promować będzie nową płytę „Introvert”, która ukaże się w listopadzie.
Bilety na koncerty w Poznaniu i Warszawie dostępne na:
ToBilet.pl: https://tobilet.pl/antimatter.html
ebilet.pl: https://www.ebilet.pl/muzyka/rock/antimatter/
bilety24: https://www.bilety24.pl/szukaj?search=antimatter&submit=

oraz jako bilety kolekcjonerskie na IndependentMusicMarket.com
Wydarzenia na Facebook:
Poznań: https://fb.me/e/4Lri5W14g
Kraków: https://fb.me/e/2MYOXQAqi
Warszawa: https://fb.me/e/1RFRxaDpJ

Brześć Kujawski: https://fb.me/e/2QIhrAprF
Organizatorami polskich koncertów Antimatter są Independent Music Market oraz Iron Realm Productions.
—-----------
Na koncertach klasyczny elektryczny show Antimatter wzbogaci setlista składająca się ze starych, jak i nowych utworów. Mick Moss, wokalista i gitarzysta Antimatter, który jest siłą napędową zespołu od ponad 20 lat, podkreśla, że „to w Polsce spotykałem zawsze z najlepszą publikę – czy to grając solo, czy z zespołem. Teraz z ogromną przyjemnością możemy potwierdzić, że po raz pierwszy od trzech lat, wracamy do Polski w listopadzie w pełnym, elektrycznym składzie. W moim archiwum nienagranych i niepublikowanych utworów Antimatter zebrało mi się ponad trzydzieści kawałków – nie włączałem ich do kolejnych płyt. Obiecałem sobie, że teraz dam szansę im wybrzmieć. Mam nadzieję, że spotkamy się w Polsce w listopadzie.”