niepokonani opole

Fundacja Promocji Sportu, Zdrowia i Sztuki – „PIERSI” wraz z Urzędem Miasta Opola ma przyjemność zaprosić na niezwykły koncert pn. NIEPOKONANI – OPOLE 2017, który odbędzie się w dniu 22 czerwca br. w Opolskim Amfiteatrze.

Powołana przez zespół PIERSI fundacja zaprosiła do udziału w tym koncercie swoich przyjaciół, którzy przyjęli to zaproszenie entuzjastycznie i wystąpią w 22 czerwca w Opolu całkowicie bezpłatnie.

Na scenie Narodowego Centrum Piosenki Polskiej będzie można zobaczyć gwiazdy polskiej muzyki i kabaretu.
Obok zespołu PIERSI wystąpią:

- BIG CYC
- GOLEC UORKIESTRA
- Czarno Czarni
- Marcin Miller (BOYS) i BOYS
- Czadoman
- Kabaret Młodych Panów
- Łowcy.B
- Jan Niezbendny
- Ravel
- Parande
- Comma Seven
- Ann. Pham

Dochód uzyskany ze sprzedaży biletów zostanie przeznaczony na sfinansowanie obozów rehabilitacyjno - sportowych, warsztatów artystycznych oraz stypendiów dla młodych osób z niepełnosprawnościami, które chcą rozwijać swoje pasje sportowe i talenty artystyczne.

Jednym z partnerów tej inicjatywy został Polski Komitet Paraolimpijski, z którego doświadczeń i wiedzy będziemy korzystać przy realizacji celu związanego z koncertem. Honorową patronką będzie trzykrotna mistrzyni paraolimpijska, mieszkanka Opolszczyzny, Pani Barbara Bieganowska – Niewiedział.

Gwarantujemy wspaniałą zabawę, a co najważniejsze, wspólnie możemy zrobić coś wielkiego. Możemy pomóc w realizacji marzeń tym, którzy tego najbardziej potrzebują. Liczymy, że nasza propozycja spotka się z pozytywnym odzewem, a Państwa życzliwość przyczyni się do większego zaangażowania się osób z niepełnosprawnościami w uprawianie sportu i realizowanie się w świecie sztuki.