Kontakt z redakcją:
tel: (+48) 669-304-800, (+48) 605-218-726

e-maill:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 


Adres redakcji:
Pronet Music - 
Andrzej Kusy
Podole 22A
95-002 Smardzew

Właścicielem strony internetowej www.proradio.pl oraz internetowej stacji radiowej PRO-RADIO jest Andrzej Kusy


W sprawach reklamy prosimy kontaktować się z redakcją, dzwoniąc na numery telefonów: 669-304 800, 605-218-726 lub pisać na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

 

POTRZEBUJESZ REKLAMY DLA TWOJEJ FIRMY?
PROPOZYCJE, FORMY REKLAM

na stronie internetowej www.proradio.pl

1. Formy reklamy:

 • Full banner - graficzny prostokąt reklamowy o maksymalnych rozmiarach 750x100 pixeli , usytuowany centralnie na górze strony, w najbardziej widocznym miejscu, animowany lub statyczny, zawierający tekst reklamowy lub grafikę o maksymalnej pojemności do 30 kB,
 • Banner - o powierzchni mniejszej o połowę od Full Bannera, 468 x 60 pixeli, usytuowany w górnej części witryny, najczęściej w najbardziej korzystnym miejscu, tuż nad testem aktualności na stronie głównej.
 • Button - graficzny kwadrat reklamowy o rozmiarach 140 x 125 pixeli, usytuowany po prawej części strony, animowany lub statyczny, zawierający tekst reklamowy lub grafikę o maksymalnej pojemności 10 kB.
 • Sky Scraper - graficzny prostokąt reklamowy o rozmiarach 140 x 600 pixeli, usytuowany po prawej części strony, zawierający grafikę reklamową o maksymalnej pojemności 40kB.  Podczas przewijania strony w dół Sky Scraper jest widoczna przez cały czas, dzięki czemu wzrasta czas oddziaływania,
 • Pole Tekstowe - inaczej link do stron Reklamodawców, umieszczany na stronach portalu www.proradio.pl, odnośniki do stron Reklamodawcy,
 • Artykuł Reklamowy - umieszczony jest jako pierwsza wiadomość w wybranym serwisie Portalu przez cały czas emisji. Dodatkowo tytuł wiadomości umieszczony jest w tym czasie na stronie głównej portalu.
 • Twoje miejsce na reklamę - daje możliwość zakupu powierzchni reklamowych tylko w wybranych sekcjach, dzięki czemu reklama będzie precyzyjnie targetowana, sprzyjając redukcji kosztów przy jednoczesnej wyższej efektywności.
 • Inne usługi reklamowe - niestandardowe rozwiązania reklamowe i promocyjne takie jak artykuły reklamowe umieszczone w działach, sponsoring konkursów, możliwość wideoreklam!

2. Specjalne produkty reklamowe

Proponujemy możliwość objęcia patronatu sponsorskiego nad wybranym serwisem tematycznym lub jego częścią, czyli pod serwisem. Szczegółowe zasady współpracy w tym zakresie pomiędzy Firmą Usługowo-Handlową PROINFONET, zwanym dalej właścicielem strony internetowej www.proradio.pl, a ewentualnym Sponsorem serwisu tematycznego są określone odrębną umową. Sponsoring oznacza szereg działań przeprowadzanych w obrębie serwisu m.in.:

 • możliwość posługiwania się określeniem Sponsor Serwisu;
 • miejsce na stronach wybranego serwisu na tzw. Button Sponsora, przeznaczone na logo Sponsora statyczne lub animowane (w formacie: jpg, gif, gif animowany, html, swf), o wielkości 140x140 pikseli i maksymalnej pojemności 10 kB, umiejscowione w dowolnej części serwisu, z podpisem Sponsor Serwisu;

Artykuł sponsorowany - tekst o charakterze edukacyjnym na temat produktów Sponsora, wywiad z przedstawicielem Sponsora, komentarz Sponsora do sytuacji rynkowej, zawierający grafiki (zdjęcia) o maksymalnej pojemności 18 kB. Utrzymywany jest on przez czternaście dni w aktualnościach wybranego serwisu, a następnie jest przenoszony do archiwum www.proradio.pl

Link sponsorski - umieszczenie w artykułach nawiązujących do działalności sportowo-rekreacyjno-edukacyjnej Sponsora odnośników prowadzących użytkowników do stron internetowych Sponsora;

 

Konkursy - przeprowadzane wspólnie z witryną www.proradio.pl

3. Wymagania Techniczne

(FORMA REKLAMY ROZMIAR OBJĘTOŚĆ MAKSYMALNA FORMAT PLIKÓW DODATKOWE PARAMETRY)

 • Full Banner: 750 x 100 pixeli, 50 kB, jpg, gif, gif animowany, html, swf , URL strony docelowej
 • Banner: 468x60 pixeli, 30 kb, jpg, gif, gif animowany, html, swf, URL strony docelowej
 • Button: 140 x 100 pixeli 10 kB jpg, gif, gif animowany, html, swf, URL strony docelowej
 • Sky Scraper: 140 x 600 pixeli 40 kB jpg, gif, gif animowany, html, swf URL strony docelowej
 • Pole Tekstowe: logo maksymalnie 3 słowa lub grafika 10 kB jpg, gif,html, swf URL strony docelowej
 • Artykuł Reklamowy: nielimitowana liczba znaków, może zawierać 3 elementy graficzne 18 kB Tekst: txt, rtf
 • Pasek reklamowy (na dole witryny): 140x100 pieli, 10 kB, JPG, gif, gif animowany, html, URL str. docel.
 • Wideoreklama - czas ok. 1 min., format mpg, mov