panie

W ramach cyklu Off-Północna Teatr Muzyczny w Łodzi zaprasza na trzeci koncert programu „Otwarta scena przy Północnej”, przeznaczonego dla młodych twórców i wykonawców, którzy chcieliby pokazać swoje umiejętności szerszej publiczności. Kolejnym zespołem, który zaprezentuje się na scenie teatru, będą PANIE.

Na wstępie ustalmy trzy rzeczy:

Pies Baskerwilów

PANIE

psychohardpop

Pies Baskerwilów

to

długogrający debiut Panie.

Tylko myśl daje wolność, dlatego Pies Baskerwilów, to album żywo bezkompromisowy.Taka jest myśl przewodnia, mistrzowsko zrealizowana przez Pawła Cieślaka z Hasselhoff
Studio.Ale to dopiero początek znakomitości, bo PANIE wspiera zjawiskowa Iza lach, która swoim wokalem rozświetla tę płytę jak raca na Wszystkich Świetych. Pies
Baskerwilów to opera się na sterydach i libretto na dopingu. To suplement obłędu. Przed wysłuchaniem nie kontaktuj się z nikim.

PANIE

to

erdman/graczyk/patolski

Piętnaście lat temu połączył ich ślepy los. Byli dla siebie benzodiazepiną. Potem nadeszło dorosłe życie i poprosiło o receptę. Po ośmiu długich latach okazało się, że leku nie ma. Tymczasem Erdman został śpiewakiem operowym, Graczyk napisał kilka niewystawionych dramatów, a Patolski zamienił się w korposzczura. Nie wahali się jednak ani chwili i z pokorą ponieśli brzemię gigantów psychohardpopu.

psychohardpop

Obłęd jest taki czy inny, ale coraz rzadziej nasz własny. Psychohardpop wynika z obłędu prywatnego. Przez lata pielęgnowanego. Powstał z buntu przeciw prostym rozwiązaniom. Był to rok 2001. Od tego czasu psychohardpop nie próbuje znaleźć własnej szuflady. Komodę wyrzuca przez okno. Z drzazg układa się drogowskaz. Wskazuje w górę. A Ty spójrz na rozbite okno i podziękuj, że nikt nie ma rozłupanej głowy. Jeśli odniesiesz wrażenie, że psychohardpop brzydzi się światem, to wiedz, że i tak jest jego częścią.

15 listopada br., godz. 19.00, Teatr Muzyczny w Łodzi

Bilet normalny - 20 zł

Bilet ulgowy - 15 zł

http://www.teatr-muzyczny.lodz.pl