annihilator zapowiedz 0

Kanadyjski thrasherzy z Annihilator zagrają 14 listopada w Poznaniu (u Bazyla), 15 listopada w Gdańsku (B90) i 16 listopada we Wrocławiu (Alibi). Podczas koncertów w Polsce ekipę Jeffa Watersa wspierać będzie australijska formacja Mason. Podczas europejskiej trasy Annihilator będzie promować swój najnowszy album „Suicide Society”.

Przypominamy, że poznański koncert ze względów logistycznych został przeniesiony z klubu Blue Note do klubu u Bazyla, który od niedawna funkcjonuje w nowej lokalizacji.


ANNIHILATOR (Kanada) thrash metal:
Ponad 25 lat temu geniusz Jeffa Watersa sprawił, że powstało, a następnie trafiło do fanów thrash metalu na całym świecie, debiutanckie arcydzieło jego kapeli, Annihilator, „Alice In Hell”. Ćwierć wieku później grupa kanadyjskiego wirtuoza gitary wciąż zachwyca. Po dość długiej przerwie powraca do nas, aby dać polskim maniakom thrashu porcję technicznej i melodyjnej odmiany tej muzyki na najwyższym światowym poziomie.
„To jest thrash metal na naprawdę poziomie światowym. Degustowanie go to uczta dla uszu. Niestrawność po niej nam nie grozi” – pisał jeden z recenzentów o wydanej w 2013 roku płycie „Feast”, którą Jeff, Dave Padden i towarzysząca im na scenie sekcja rytmiczna, będą promować w Polsce. Ale te słowa można również odnieść do większości katalogu Annihilator, a na pewno do płyt nagranych z Paddenem. Koncertowy set kanadyjskiej legendy thrash metalu to zabójczy zestaw klasyków gatunku, w którym znajdzie się miejsce na „Alison Hell”, „King Of The Kill”, „Set The World On Fire”, „Human Insecticide”, jak i na numery z ostatniej płyty, a być może również na niespodzianki z bogatej dyskografii Annihilator.
Jednego już teraz można być pewnym – zespół da energetyczny show, zapewne doskonale brzmiący, a Jeff będzie szalał na scenie z uśmiechem na twarzy i zachęcał publikę do zabawy. Robił to w Polsce już parę razy, zawsze z powodzeniem. Jeden z najlepszych metalowych gitarzystów w historii i jego muzycy nie goszczą u nas często. Choćby z tego powodu warto przyjść, zobaczyć go w akcji, zachwycić się, a przede wszystkim dobrze pobawić przy kapitalnej muzyce. Niesamowite przyjęcie, jakie Polscy fani zgotowali zespołowi rok temu sprawiło, że Jeff Waters postanowił wrócić do nas w trybie niemal natychmiastowym
Sprawdź jeśli lubisz: Overkill, Exodus, Testament, Megadeth…
http://www.annihilatormetal.com/
https://www.youtube.com/watch?v=pTYHYglem-M
https://www.facebook.com/pages/AnnihilatorMASON (Australia) thrash metal:
Istniejąca od 2009 roku australijska formacja Mason to miód na uszy dla wielbicieli oldschoolowego thrashu i speed metalu. Zresztą, wystarczy popatrzyć na ich logo, żeby wiedzieć, że zabiorą słuchacza w podróż w przeszłość. Czterech młodych facetów z Melbourne lubi szybkie tempa, lubi solidnie młócić riffy, lubi także powsadzać w piosenki melodie. To sprawia, że granie, które przecież tak dobrze znamy, wchłania się bez trudu i z niemałą przyjemnością. Mason ma na koncie dwie EP-ki i jeden duży album. Na rok 2017 zaplanowana została płyta numer dwa. Będzie nosić tytuł „Impervious”, a promuje ją porywający kawałek „Tears Of Tragedy”. Koniecznie go sprawdźcie!
Sprawdź, jeśli lubisz: Exodus, Annihilator, Kreator, Slayer…
http://masonofficialmetal.com
https://www.facebook.com/masonofficialmetal
https://www.youtube.com/watch?v=nsXPm1h5w-E


Kto zagra:
ANNIHILATOR (Kanada) thrash metal
+
Mason (Australia) thrash metal

Kiedy: 14 listopada (poniedziałek) 2016
Gdzie: Poznań @ Blue Note, ul. Kościuszki 79
Bilety: 80 zł w przedsprzedaży oraz 90 zł w dniu koncertu
Organizator: PW Events

Kiedy: 15 listopada (wtorek) 2016
Gdzie: Gdańsk @ B90, ul. Doki 1 (teren Stoczni Gdańskiej)
Bilety: 80 zł w przedsprzedaży oraz 90 zł w dniu koncertu
Organizator: B90

Kiedy: 16 listopada (środa) 2016
Gdzie: Wrocław @ Alibi, ul. Grunwaldzka 67
Bilety: 80 zł przedsprzedaż, 90 zł w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Bilety: 
Poznań – http://www.pwevents.pl/pl/bilety,1,370.html
Gdańsk – http://tickets.soundrive.pl/pl/
Wrocław – http://knockoutprod.net/sklep

Zapraszają:
Knock Out Productions
http://www.knockoutprod.net
https://www.facebook.com/productions.knock.out
https://instagram.com/knockoutprod

B90
http://www.b90.pl
https://www.facebook.com/B90klub

PW Events
http://www.pwevents.pl
https://web.facebook.com/agencjapwevents