acid drinkers 11.11.16 edit

Peep Tour – trasa promująca album AcidDrinkers – Peep Show zawita do Krakowa

Zapraszamy na koncert promujący nowy album AcidDrinkers – Peep Show do Krakowa! Tytuł PEEP Show to w rozwinięciu Paralysing, Expansive, Energetic Power Show, co w kilku słowach idealnie oddaje charakter materiału, którym Kwasożłopy uraczą swoich fanów. 

„Zawsze chciałem nagrać płytę, która byłaby wypadkową trzech naszych albumów – AreYou a Rebel, Infernal Connection i Verses Of Steel. Peep Show to właśnie takie 3 w 1” – komentuje materiał perkusista zespołu Ślimak. „Na tym albumie nie bierzemy jeńców zupełnie! To będzie najprawdopodobniej najbrutalniejszy album w naszej historii. Postawiłbym go mniej więcej koło stalowych wersetów, czyli “Verses of Steel” lub “Infernal Connection” – zapowiadał materiał Titus. 

AcidDrinkers podczas koncertów to prawdziwy paraliżujący, ekspansywny, energetyczny pokaz siły! Titus, Ślimak, Popcorn i Jankiel sztukę koncertową doprowadzili do perfekcji. 

AcidDrinkers (po polsku Kwasożłopy) to zespół rock’n’rollowy założony przy butelce taniego wina w Poznaniu w 1989 r. Pełnoletni, a nawet dojrzały będący w rewelacyjnej formie nieprzerwanie od ponad 25 lat. Panowie psują robotę Kazimierzowi Wielkiemu- zastają miasta murowane, a zostawiają zgruzowane. Objechali Polskę wzdłuż i wszerz grając ponad 1500 koncertów. Wiele z nich dziesiątki tysięcy fanów pamięta do dziś. Na swoim koncie mają 17 płyt, które znacząco wpłynęły na polską scenę muzyczną. 

Znamy support krakowskiego koncertu Kwasożłopów! Jest nim The Procrasters.

The Procrasters to powiew świeżości w stołecznym gitarowym graniu! 

Jak sami o sobie piszą: "Nasza muzyka to nowatorskie podejście do kanonów klasycznego rocka. Dzieje się tak dzięki wyraźnej selektywności instrumentów w zespole. Klasyczna kombinacja gitary prowadzącej, basowej oraz perkusji jest przez nas wykorzystywana w sposób dający wrażenie dużej przestrzeni, w której każdy instrument odgrywa własną rolę w utworach dążąc do synergii. Jednocześnie, pamiętając o korzeniach rocka, w naszej muzyce dostarczamy soczystych, zapadających w pamięć riffów. Z muzyką zespołu zapoznać się można słuchając naszego minialbumu wydanego w bieżącym roku własnym nakładem i dostępnego w Internecie.
Esencja naszej muzyki tkwi jednak w pełnych energii koncertach. Na scenie zawsze dajemy z siebie wszystko porywając publikę i dostarczając jej prawdziwie solidnego rockowego doświadczenia!"

Nie są to wyłącznie puste słowa. Po zwycięstwach na kilku warszawskich przeglądach amatorskich w 2015 roku, zespół został doceniony również przez wrocławską publiczność w konkursie młodych zespołów Akademickiego Rocka otrzymując główną nagrodę festiwalu w 2016 roku.
Znajdziecie nas na stronach:

Facebook - https://www.facebook.com/theprocrasters 
Soundcloud - https://soundcloud.com/theprocrasters 
Youtube - https://www.youtube.com/channel/UC6_42y3wGuAXCu5qC3fftkA

The Procrasters to:
Michał 'Miecz' Ochijewicz – charyzmatyczny frontman zespołu o niepowtarzalnej barwie głosu, nie potrafi ograniczyć swojej przestrzeni koncertowej do sceny, inspiruje się wpływami współczesnych wielkoformatowych zespołów z Wielkiej Brytanii oraz koszulami w psychodeliczne wzory
David Condis y Troyano – zwinny gitarzysta prowadzący o niegrzecznej ekspresji i stylu równie egzotycznym jak jego nazwisko, inspiracje czerpie ze stonera i rocka z lat '70 co wyraźnie słychać w jego grze
Maciej Dawidczyk – nietypowy basista zakręcony na punkcie niesymetrycznych akcentów i nadający muzyce zespołu niepowtarzalny groove, zainspirowany współczesną sceną progresywną wprowadza dźwięki spoza typowych dla rocka granic
Jan 'Wojnach' Wojnar – solidny perkusista, gra z dokładnością metronomu i siłą byka, lubi muzykę elektroniczną i dobry miks, zajmuje się współprodukcją muzyki The Procrasters


Link do strony
http://www.galicja.net/acid-drinkers-4/
Link do biletów
http://www.ticketpro.pl/jnp/muzyka/1428449-acid-drinkers-2.html
Link do wydarzenia
https://www.facebook.com/events/136590960132023/

 

Kraków – 11.11.2016 – Klub Kwadrat ul. Skarżyńskiego 1
Otwarcie Bram 18:00 Start 19:00
Bilety przedsprzedaż 40zł w dniu koncertu 50zł

Bilety do nabycia:

BILETY KOLEKCJONERSKIE:

Klub Pod Jaszczurami, Rynek Gł. 8
Klub Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1
Metal Shop, ul. Długa 17
Klub Dziekanat, ul. Pędzichów 23
Klub Lochness, ul. Warszawska 15

Bilety z systemu Ticketpro w sieci sklepów: EMPIK, MEDIA MARKT, SATURN w całej Polsce.

Kup bilet nie wychodząc z domu Ticketpro