New Model army promo 2 small

Wraz z agencją Go Ahead z przyjemnością zapraszamy na koncerty brytyjskiej formacji New Model Army! Zespół wystąpi 8 października w Poznaniu (Klub u Bazyla) i 12 października w Gdyni (Ucho). Kapela przyjedzie do naszego kraju w ramach trasy promującej najnowszy album zatytułowany "Winter", którego premiera planowana jest na 26 sierpnia!

NEW MODEL ARMY
support OPOZYCJA
8.10, g.19:00
Klub u Bazyla/Poznań
Bilety:
55 - http://www.pwevents.pl/pl/bilety,1,393.html
65 - Ticketpro, Eventim, eBilet, Biletomat.pl, Rock Long Luck, CIM
75 - w dniu koncertu

12.10, g.19:00
Ucho/Gdynia
Bilety:
55 - http://www.pwevents.pl/pl/bilety,1,395.html
65 - Ticketpro, Eventim, eBilet, Biletomat.pl, klub Ucho, Salon Muzyczny Puls
75 - w dniu koncertu

New Model Army to kultowy zespół, powstały w 1980 roku w Bradford. Autorzy takich kawałków jak "Vagabonds", "51st State", czy "Small Town England" sprzedali już ponad półtora miliona egzemplarzy płyt mimo, że ich single nigdy nie trafiały na listy przebojów. Za najlepsze albumy w dyskografii New Model Army uznaje się "No Rest For The Wicked" oraz "Thunder and Consolation", a ich koncerty charakteryzują się starannymi aranżacjami dopracowanymi do perfekcji. W 2010 roku zespół świętował trzydziestą rocznicę istnienia. Trasa koncertowa z 2013 roku, podczas której NMA odwiedzili także Polskę, była świetną okazją do promocji czternatego w dorobku albumu "Between Dog and Wolf".

Zupełnie nowa płyta zespołu, którego liderem jest charyzmatyczny wokalista Justin Sullivan, będzie według członków formacji wydawnictwiem przemyślanym i dopracowanym, zawierającym 13 świeżych, intensywnych i emocjonalnych utworów.

https://www.facebook.com/NewModelArmyOfficial/ 
http://www.newmodelarmy.org 
"Vagabonds" - https://www.youtube.com/watch?v=yJjj0hHBvDg
"No Mirror, No Shadow" - https://www.youtube.com/watch?v=LCYUyya8PCw