lindsey stirling 23 24.02.17

Knock Out Productions oraz Go Ahead przedstawiają dwa koncerty Lindsey Stirling. Zjawiskowa, amerykańska wystąpi 25 lutego 2017 w Tauron Arenie Kraków i dzień później, 25 lutego 2017 w Hali nr 2 MTP w Poznaniu! Bilety dostępne od piątku, 16.09 od godz. 10:00.

LINDSEY STIRLING (USA) muzyka elektroniczna, muzyka klasyczna:
Lindsey Stirling jest skrzypaczką, tancerką i kompozytorką. Międzynarodowy rozgłos zdobyła w 2010 roku, w programie „America’s Got Talent”, gdzie dotarła do ćwierćfinału. Dzięki występom w telewizji Stirling zdobyła wielu fanów. Choć w programie określano ją mianem „skrzypaczki hip-hopowej”, w swojej twórczości sięga po wiele inspiracji – od country po dubstep. Do niezwykle szybkiego rozwoju jej kariery przyczyniła się również jej aktywność w internecie i regularnie uaktualniany kanał w serwisie YouTube. We wrześniu 2012 roku Stirling wydała swój debiutancki album – „Lindsey Stirling”. Sukces tej płyty oraz rosnąca popularność artystki w Stanach Zjednoczonych i Europie spowodowały, że zainteresował się nią management Lady Gagi (Atom Factory). Stirling, która wcześniej odmawiała współpracy wielu managerom, zdecydowała się podpisać z nimi umowę. Na początku 2012 roku płyta „Lindsey Stirling” pokryła się złotem również w Polsce. W 2014 ukazał się kolejny album – „Shatter Me”, w którym możemy usłyszeć charakterystyczne dla artystki połączenie muzyki klasycznej i elektroniki z animacją i baletem.
19 sierpnia 2016 roku pojawiło się najnowsze wydanie artystki – album „Brave Enough”. Na ostatniej płycie znajdziemy sześć utworów instrumentalnych i osiem, w których usłyszeć można głosy m.in. Christiny Perri, Dan + Shay czy Lecrae. Singiel promujący album („Arena”), do tej pory w YouTube obejrzało ponad 10 milionów osób. Koncerty w Polsce będą doskonałą okazją, by usłyszeć utwory z najnowszej płyty na żywo!
Sprawdź, jeśli lubisz: Escala, Tyler Ward, Peter Hollens. David Garrett…
http://www.lindseystirling.com 
https://web.facebook.com/lindseystirlingmusic 
https://www.youtube.com/watch?v=jvipPYFebWc 

Kto zagra:
LINDSEY STIRLING (USA) muzyka elektroniczna, muzyka klasyczna

Kiedy: 24 lutego (piątek) 2017
Gdzie: Kraków @ Tauron Arena Kraków, ul. Stanisława Lema 7
Bilety: start sprzedaży w piątek, 16.09 o godz. 10:00
Organizator: Knock Out Productions

Kiedy: 25 lutego (sobota) 2017
Gdzie: Poznań @ Hala nr 2 MTP, ul. Noskowskiego 24;.
Bilety: start sprzedaży w piątek, 16.09 o godz. 10:00
Organizator: Go Ahead

Bilety: dostępne od piątku, 16.09 od godz. 10:00

Zaprasza Knock Out Productions
http://www.knockoutprod.net 
https://www.facebook.com/productions.knock.out 
https://www.instagram.com/knockoutprod