Bumblefoot Lizard King

Kompozytor, aranżer, producent muzyczny oraz genialny gitarzysta i nie mniej zdolny wokalista, Ron "Bumblefoot" Thal powraca do Polski, by dać jedyny koncert w ramach swojej akustycznej trasy. Muzyk zagra już 29 września w Kinie Regis w Bochni, w której z przyjemnością zagości już po raz kolejny dzięki Kubicki Entertainment.

Oprócz swojej solowej działaności Thal zaangażowany jest w szereg innych przedsięwzięć muzycznych, m.in. Art of Anarchy, które tworzy wspólnie z nim Scott Stapp z Creed, czy John Moyer z Disturbed, jak również w Sons Of Apollo, w którego składzie jest Mike Portnoy, Billy Sheehan, Derek Sherinian i Jeff Scot Sotto. Umiejętności Bumblefoota można było podziwiać także podczas koncertów Guns'n'Roses, gdzie pełnił on rolę gitarzysty solowego między 2006, a 2014 rokiem i z którym nagrał album "Chinese Democracy".

Bilety w cenie 80 zł. dostępne w MDK w Bochni.

Serdecznie zapraszamy!

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1712884962089144 

Pod tym linkiem przeczytasz wywiad, którego udzielił nam Ron Thal niedługo po wydaniu swojej ostatniej, dziesiątej solowej płyty "Little Brother Is Watching". Miała ona swoją premierą 24 lutego 2015 roku.

Little Brother Is Watching: https://www.youtube.com/watch?v=VmwLc6MiZY0 

Don't Know Who To Pray To Anymore: https://www.youtube.com/watch?v=aSBwLNQNY5c