Brother FiretribeShiraz Lane 12.10.17

Wyobraźcie sobie Guns N' Roses, The Darkness, Skid Row, Hardcore Superstar oraz świeżą energię połączone razem ze sobą... przed Wami Shiraz Lane! To jeden z najbardziej utalentowanych i najprawdopodobniej najgorętszy młody zespół na fińskiej scenie hard-rock'owej. Grupa wystąpi jesienią w roli supportu Brother Firetribe.

Na koncert Brother Firetribe wspieranego przez Shiraz Lane zapraszamy 12 październikado wrocławskiego klubu Firlej! Będzie to jedyny występ zespołów w naszym kraju w trakcie trwania jesiennej trasy koncertowej po Europie. Bilety na koncert dostępne na:http://knockoutprod.net/sklep


BROTHER FIRETRIBE (Finlandia) melodyjny hard rock, AOR:
Grają, jakby pochodzili z Kalifornii albo Nowego Jorku z przełomu lat 70. i 80., ale na co dzień rezydują znacznie bliżej nas, w Helsinkach. Mają o swojej muzyce całkiem niezłe zdanie, bo piszą o niej: "Zaraźliwa, sprawiająca, że czujesz się dobrze, naładowana chwytliwymi melodiami, z jajami i pełna błysku". I przyznać trzeba, że założona w 2002 roku kapela ma podstawy do dobrego samopoczucia. Świetnych melodii i solówek w jej piosenkach nie brakuje. Te dostarcza (między innymi) nie kto inny, jak Emppu Vuorinen, który koncentruje się na Brother Firetribe, jeśli akurat Nightwish nie wypełnia przez jakiś czas kolejnych hal koncertowych, a ten okres właśnie nastał wraz z ciążą Floor Jansen. Finowie mają też poczucie humoru i dystans do siebie, bo swoje granie zwą metalem dla tenisistów. Pewnie i oni coś dla siebie w muzyce Brother Firetribe znajdą, choć w pierwszym rzędzie zakochają się w niej osoby, kochające hity Foreigner albo Journey. Jubileusz 15-lecia istnienia siewcy hardrockowej zarazy i dobrej zabawy ze stolicy Finlandii uczczą zarówno koncertami, jak i płytą "Sunbound", czwartą w dorobku. Lubicie dobrą zabawę? Muzycy z Krainy Tysiąca Jezior naprawdę wiedzą, jak ją rozkręcić.
Sprawdź, jeśli lubisz: Nightwish, Foreigner, Journey, Boston, Heart, Winger, Dokken…
http://brotherfiretribe.com
https://www.facebook.com/brotherfiretribeofficial
https://www.youtube.com/watch?v=A6KO1U8NXPo

SHIRAZ LANE (Finlandia) hard rock:
Grają z werwą starych Gunsów i Mötleyów, bije z ich muzyki miłość do dobrej zabawy oraz totalny luz. Jest też w niej mnóstwo melodii. Jednak piosenki Shiraz Lane nie powstały w słonecznej Kalifornii, lecz dość chłodnej Finlandii. Pierwsze napisano na początku drugiej dekady XXI wieku, ale mniej więcej koło roku 2015 skład ustabilizował się na tyle, że Finowie mogli zacząć myśleć o zajęciu się muzyką na poważnie.Najpierw kwintet z położonego na południu Krainy Tysiąca Jezior miasteczka Vantaa wydał EP-kę "Be The Slave Or Be The Change". Media i wydawcy od razu zorientowali się, że mają do czynienia z kapelą, jakiej dawno nie było. Posypały się recenzje oraz propozycje kontraktu. Shiraz Lane podpisali się pod papierkiem podsuniętym im przez włoską wytwórnię Frontiers, która świetnie czuje takie klimaty muzyczne. Rok 2016 to debiutancka płyta "For Crying Out Loud" i stała się sensacją w Finlandii oraz zebrała doskonałe noty w niemieckim "Metal Hammerze". Zaowocowało to licznymi występami na festiwalach oraz trasą koncertową po Europie z Lordi plus pierwszym tournée w roli headlinera. Obecnie Shiraz Lane przygotowuje drugi album. Jeśli chcecie się totalnie wyluzować, koniecznie ich zobaczcie. Szczególnie wsłuchajcie się w wokal Hannesa Ketta, który brzmi jak coś pomiędzy Sebastianem Bachem, Vince'em Neilem i Axlem Rose'em.
Sprawdź, jeśli lubisz: Guns N' Roses, The Darkness, Skid Row, Aerosmith, Vince Neil, Mötley Crüe, Pink Cream 69, Warrant, Hanoi Rocks...
https://www.facebook.com/ShirazLane
https://www.youtube.com/watch?v=xXRCdMG0V_4


Zagrają:

BROTHER FIRETRIBE (Finlandia) melodyjny hard rock, AOR
+
Shiraz Lane (Finlandia) hard rock:


Kiedy: 12 października (czwartek) 2017
Gdzie: Wrocław @ Firlej, ul. Grabiszyńska 56
Bilety: 60 zł – przedsprzedaż, 70 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Bilety dostępne na www.knockoutprod.net/sklep (druki kolekcjonerskie)

Oraz:
Ticketpro
Eventim