Ugly Kid Joe Paradygmat 4.06.17

Agencja koncertowa Knock Out Productions przypomina - już w najbliższą niedzielę Ugly Kid Joe pojawią się na koncercie w Krakowie!

Twórcy kultowych albumów „As Ugly as They Wanna Be” oraz „America's Least Wanted” przyjadą do naszego kraju promować wydaną w 2015 roku płytę „Uglier Than They Used Ta Be”.

Oto rozkład jazdy na to wydarzenie:
18:30 – Drzwi
19:00-19:45 – Paradygmat
20:15-... - Ugly Kid Joe

Na koncerty amerykańskiej grupy zapraszamy 4 czerwca do krakowskiego klubu Kwadratoraz dzień później 5 czerwca do wrocławskiego klubu Firlej. 

UGLY KID JOE (USA) hard rock:
Parę miesięcy po kultowym "Czarnym Albumie" Metalliki ukazała się EP-ka, na której znalazła się piosenka, którą nuciły miliony i którą do dziś można usłyszeć na antenie radiowej. Materiał nosił tytuł "As Ugly As They Wanna Be", a piosenka, o której mowa, to "Everything About You". Pogodna, radosna, z rapowanym i funkowym fragmentem oraz udawaniem pod sam koniec czarnego bluesmana przez wokalistę Whitfielda Crane'a. EP-kę nagrał właśnie zespół Ugly Kid Joe, powstały w 1987 roku w Kalifornii. I dzięki niej osiągną komercyjny sukces mierzony w USA podwójną platyną i czwartym miejscem na "Billboardzie".
UKJ zdobył sławę, którą następnie ugruntował debiutancką płytą "America's Least Wanted" z 1992 roku, na której znalazł się kolejny evergreen Ugly Kid Joe, piękna przeróbka folkowej ballady "Cat's In The Cradle". Kapelę zaszczycił gościnnym udziałem na płycie sam Rob Halford. Potem zespół wspomagali jeszcze niezapomniany Lemmy (Crane nagrał z nim i Ice'em-T "Born To Raise Hell" słyszany na soundtracku filmu "Airheads" oraz płycie "Bastards"), czy jego kumpel z Motörhead, Phil Campbell. Humor, dystans do siebie, dobre riffy, hard rock. Oto esencja kapeli.
Swoje hity Ugly Kid Joe miał już okazję zaśpiewać na Przystanku Woodstock. Spodobało im się tak bardzo, że potem był koncert klubowy, na którym mniejsza publika także przyjęła ich entuzjastycznie. Teraz pojawią się w Polsce po raz kolejny. Wciąż promując, wydaną w 2015 roku płytę "Uglier Than They Used Ta Be".
Sprawdź, jeśli lubisz: Mötley Crüe, Skid Row, Warrant, Guns N'Roses…
http://www.uglykidjoe.net
https://www.facebook.com/uglykidjoetheband
https://www.youtube.com/watch?v=byEGjLU2egA

PARADYGMAT (Polska, Kraków) rock, hard rock, heavy metal:
Mają na koncie zwycięstwo w organizowanym przez Antyradio "Antyfeście", co pociągnęło za sobą występ na Impact Festival 2013, na którym dzielili scenę z takimi gigantami jak Korn, Mastodon, Behemoth, Slayer czy Rammstein. Zagrali też podczas XXI finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na scenie na krakowskim Rynku Głównym.
Krakowska ekipa Paradygmat istnieje od 2008 roku, a narodziny zawdzięcza basiście Pawłowi Musze. W obecnym wcieleniu kapeli wspierają go Piotr "Koza" Sobczak (wokal), Krzysztof "Kriss" Dudek (gitara solowa), Łukasz Majchrowicz (gitara prowadząca) oraz Jacek Dębski (perkusja).
W 2015 roku ukazał się płytowy debiut Paradygmatu, "Green", z którego pochodzą udane single "What Is Bad?", "Green" oraz "Come In". Każdy z nich spodobał się fanom, każdy zameldował się wysoko na TurboTopie, czyli liście przebojów Antyradia. Kapela wspaniale żongluje dynamiką i klimatem, czyniąc z obcowania z ich muzyką prawdziwą przygodę. Koncerty kochają ponad wszystko i określają się "diabłami scenicznymi". Jeśli nie mieliście jeszcze okazję poznać rogatego, nadarza się znakomita okazja. Do tego wkrótce druga płyta kapeli, więc będzie zapewne szansa na poznanie nowych kompozycji.
Sprawdź, jeśli lubisz: Anathema, Riverside, Katatonia, Godsmack, Alter Bridge...
https://www.facebook.com/Paradygmatband
https://www.youtube.com/watch?v=C3Ptgxh9Gr8

Zagrają:
UGLY KID JOE (USA) hard rock
+
Paradygmat (Polska, Kraków) rock, hard rock, heavy metal

Kiedy: 4 czerwca (niedziela) 2017
Gdzie: Kraków @ Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1
Bilety: 75 zł – przedsprzedaż, 85 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions   

Kiedy: 5 czerwca (poniedziałek) 2017
Gdzie: Wrocław @ Firlej, ul. Grabiszyńska 56
Bilety: 75/85 zł – przedsprzedaż, 95 zł – w dniu koncertu
Organizator: P.W. Events   

Bilety na koncerty dostępne na:
http://knockoutprod.net/sklep -  koncert w Krakowie
http://pwevents.pl/bilety - koncert we Wrocławiu   

Zapraszają:
Knock Out Productions                                    
http://www.knockoutprod.net
http://www.facebook.com/productions.knock.out
http://www.instagram.com/knockoutprod

P.W. Events
http://www.pwevents.pl
http://www.facebook.com/agencjapwevents
http://www.instagram.com/pweventsagency  
Go Ahead
http://www.go-ahead.pl
http://www.facebook.com/agencjagoahead 
http://www.instagram.com/goaheadagency