Bicio Coming Home

W dniu dzisiejszym swoją premierę ma czwarty solowy album wybitnego włoskiego gitarzysty, Fabrizio 'Bicio' Leo. Na "Coming Home", bo taka jest też jego nazwa, weszło 13 kompozycji, do których muzyk nagrał samodzielnie wszystkie instrumenty. Mixem i masteringiem zajął się fachowo Alex Argento, a wydaniem w pięknej, stworzonej przez Michala 'Xaay' Loranca oprawie, Kubicki Entertainment. Zapowiedź albumu zobaczyć można pod tym linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=X-YPY1qdBA0.

Pośród wszystkich utworów, w tym i holdującemu Vinniemu Moore'owi - "Yeah Vinnie II", znalazł się również numer powstaly z myślą o Polsce, noszący tytuł "Forza Polska".
 
"Coming Home" dostępny jest na kanałach itunes, amazon, google oraz w serwisach streamingowych, jak również na CDbaby https://store.cdbaby.com/cd/fabriziobicioleo1 w swojej fizycznej formie. 
 
Sam Fabrizio występował i nagrywał wspólnie z największymi artystami włoskiej sceny muzycznej, między innymi Erosem Ramazzotti, Renato Zero, czy Laurą Pausini. Ostatnim solowym wydawnictwem poprzedzajacym najnowszy krążek jest "Spectrum Of My Past" z 2014 roku.