Proradio new wektor mini 2016 logo

Drodzy słuchacze Pro-Radio PL. We wrześniu nie tylko zmiany w przyrodzie, ale także w ramówce naszego radia. Nie będą to duże zmiany i w zasadzie dotyczą tylko dni weekendowych. Już dzisiaj – w sobotę 7 września, debiutuje na naszej antenie znany dość szeroko jako „Pan Krzysztof z Łodzi urodzony w Pabianiach”, Krzysiek Kosiński i jego audycja autorska „Oddech dla słów”, w której przeważać będzie muzyka instrumentalna i nie tylko rockowa. Audycji tej będziemy słuchać w paśmie wczesno wieczornym, w godzinach 18:00–20:00. Natomiast jutro, w niedzielę 8 września pojawi się „zerowe” wydanie audycji „Robb Travels” Roberta Błaszaka. „Zerowe”, gdyż jutrzejsze wydanie jeszcze niepełnowymiarowe – od godziny 18:00 do 19:00, natomiast od niedzieli 15 września będzie to już dwugodzinne wydanie audycji, od 18:00 do 20:00. Audycja Konrada Niemca „Płyty z szuflady” od 13 września będzie emitowana w piątki od 19:00 do 20:00. Również w piątki, co tydzień od 21:00 do 22:00, spotykamy się przy audycji Mirka Proga „Moonlight – zakątek muzycznych romantyków”. Niniejszym audycja „Cztery pory rocka”, początkowo przygotowywana raz w miesiącu przez czterech różnych autorów, wraz z końcem sierpnia przeszła do historii – dziękujemy!

W tym tygodniu to są wszystkie zmiany, ale jeszcze we wrześniu pojawią się kolejne, o czym poinformujemy w odrębnym komunikacie.

Życzymy niezakłóconego odbioru strumienia proradiowego i dużo przyjemności podczas słuchania audycji i proponowanej przez nas muzyki.