Ceti wężowe etykieta piwa

Dołączając do światowej czołówki nie tylko pod względem muzycznym co wciąż potwierdzają ukazujące się na całym świecie recenzje nowej płyty zespołu, grupa CETI wypuszcza na rynek własne piwo związane ściśle z najnowszym albumem "SNAKES OF EDEN" pod nazwą "WĘŻOWE" i opatrzone oczywiście logiem zespołu. Tę niezwykłą niespodziankę CETI przygotowało specjalnie na trasę "Snakes Are Back In Town" podczas której promowane będzie ono w różnych miejscach i w bardzo różny sposób w zależności od pomysłów zespołu i producenta, które mogą być czasem dość zaskakujące. 
W każdym mieście, gdzie zagra CETI podczas trasy SNAKES ARE BACK IN TOWN pojawi się również wraz z nimi smakowite "Wężowe" piwo. Piwo ma całkowicie oryginalną recepturę przygotowaną przez piwowarów z Browaru Okrętowego specjalnie dla zespołu CETI a nade wszystko dla fanów, którzy przez cała trasę CETI będą mogli nim właśnie znieść ich zdrowie.Po raz pierwszy na trasie piwo " Wężowe" pojawi się w Szczecinie w dniu 28 - mego stycznia.
Przypominamy, koncert otwarcia trasy to 27 stycznia CK Zamek, przed CETI zagra gość grupa Wolf Spider, a 28 stycznia czeka nas koncert w Szczecinie w klubie Free Blues. Zapraszamy. 
 
CK Zamek - Poznań
27.01.2017
CETI - Snakes Are Back in Town tour
Wolf Spider 
 
Free Blues Club - Szczecin
28.01.2017 
CETI - Snakes Are Back In Town tour