Perturbator 11.04.17 edit

Francuski specjalista od mrocznych i syntetycznych dźwięków Perturbator zakończył serię koncertów po Ameryce Północnej. Artysta może ten wypad z pewnością zaliczyć do udanych. Na siedem koncertów, które odbyły się między innymi w Seattle, Bostonie i Nowym Jorku, aż pięć zostało wyprzedanych do ostatniego miejsca.

Perturbator odwiedzi nasz kraj na początku wiosny. Przygotujcie się na wybuchowy set, który rozbrzmi 11 kwietnia w warszawskiej Progresji.

PERTURBATOR (Francja) retro elektronika:
Pasjonat robotyki i japońskiej mangi, syn dwojga muzyków i jednocześnie krytyków muzycznych, stacjonujący w Paryżu James Kent był pod takim wrażeniem przyjęcia podczas kilku polskich koncertów sprzed paru miesięcy, że postanowił do nas powrócić już po premierze czwartego albumu, "The Uncanny Valley". Koncepcyjnej płyty, której historia rozgrywa się 24 lata po wydarzeniach opisanych w tekście ostatniego kawałka z płyty "Dangerous Days. To, co tworzy Perturbator można opisać jako dźwiękowy Gotham. Muzyka ma swój określony rytm, jest mroczna i niepokojąca oraz pełna tajemnic. Perturbator nie stroni od tanecznego beatu, lecz pierwszeństwo zawsze ma u niego klimat. Można go porównać z tym, co tworzą tacy mistrzowie, jak Vangelis, czy John Carpenter. Czeka Was pasjonująca podróż przez spowitą nocą opowieść stworzoną do intensywnego beatu. Takie połączenie "Matrixa" z manghą, tylko w wersji klubowej.
Sprawdź, jeśli lubisz: Dynatron, Lazerhawk, Megadrive, Dance With The Dead, Soundtracki do filmów z lat 80...
https://perturbator.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/Perturbator/
https://www.youtube.com/watch?v=BP1C-W8A69s

Zagrają:
PERTURBATOR (Francja) retro elektronika
+
support

Kiedy: 11 kwietnia (wtorek) 2017
Gdzie: Warszawa @ Progresja, ul. Fort Wola 22
Bilety: 60 zł – przedsprzedaż, 70 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Bilety dostępne na www.knockoutprod.net/sklep (druki kolekcjonerskie)

Oraz:
TicketPro
Eventim
Klub Progresja

Zaprasza
Knock Out Productions
http://www.knockoutprod.net
https://www.facebook.com/productions.knock.out https://www.instagram.com/knockoutprod