Mount Kimbie

Mount Kimbie opublikowali niedawno nowy teledysk do utworu „Marilyn”. Utwór został nagrany we współpracy z Micachu (znanym również jako Mica Levi). Za realizacje wideoklipu odpowiada fotograf modowy Mark Lebon.

Zobacz teledysk do utworu „Marilyn”:
https://www.youtube.com/watch?v=VjSKEyR2vDo

Przypominamy, że Brytyjski duet wystąpi jesienią na dwóch koncertach w Polsce! Pojawią się 11 listopada w warszawskim klubie Niebo oraz dzień później 12 listopadaw krakowskim Kwadracie. Bilety na koncert w Krakowie dostępne na: http://knockoutprod.net/sklep/ 

MOUNT KIMBIE (Wielka Brytania) post-dubstep, minimal, ambient:
Mount Kimbie to duet, który w niesamowicie szybkim tempie przekroczył status lokalnego duetu DJ-ów, by grać na całym świecie w klubach, których nie powstydziłyby się największe gwiazdy muzyki elektronicznej. Tworzą kompozycje określane mianem „post-dubstepu”, które z pewnością spodobają się fanom The XX, Jamesa Blake’a, Floating Points czy SBTRKT. Dwa lata po debiucie na londyńskiej scenie wydali album „Crooks & Lovers” z singlem „Carbonated”, którym zachwycili krytyków. Producenci wymieniani byli w zestawieniach „Best of 2010” przez m.in. NME, Pitchfork, Mixmag czy Resident Advisor.
W 2011 wydali zremixowali single artystów takich jak James Blake, The XX, Foals, Andreya Triana i The Big Pink, przypominając scenie elektronicznej o swoich umiejętnościach, by rok później dołączyć do Warp Records i wydać „Cold Spring Fault Less Youth”. Polskiej publiczności dali się poznać występując na festiwalach i w roli supportu The XX, a tym razem wracają na headlinerskie, klubowe koncerty z nowym materiałem. Na nowe nagrania kazali fanom czekać długo, bo aż cztery lata. Do tej pory światło dzienne ujrzały singiel „We Go Home Together”, w którym duet wspomaga James Blake i „Marylin”, nagrany z Micachu.
http://www.mountkimbie.com
https://www.facebook.com/mountkimbie
https://www.youtube.com/watch?v=Q-7wzb7sRg8

Zagrają:
MOUNT KIMBIE (Wielka Brytania) post-dubstep, minimal, ambient 

Kiedy: 11 listopada (sobota) 2017
Gdzie: Warszawa @ Niebo, Nowy Świat 21
Bilety: 80 zł – przedsprzedaż, 90 zł – w dniu koncertu
Organizator: Go Ahead   

Kiedy: 12 listopada (niedziela) 2017kraków
Gdzie: Kraków @ Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1
Bilety: 80 zł – przedsprzedaż, 90 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Bilety na koncert w Krakowie dostępne na: http://knockoutprod.net/sklep 

Zapraszają:
Knock Out Productions
http://www.knockoutprod.net
http://www.facebook.com/productions.knock.out
http://www.instagram.com/knockoutprod

Go Ahead
http://www.go-ahead.pl
http://www.facebook.com/agencjagoahead 
http://www.instagram.com/goaheadagency